Videó

Már-már felfoghatatlan, mit művel Sancho Dortmundban – VIDEÓ

Csak a szokásos: megállíthatatlan Európa új gólpasszkirálya.

Odavagyunk Jadon Sancho teljesítményétől, úgy fest, képtelen leállni az az európai topbajnokságok gólpasszkirálya. A mindössze 18 esztendős dortmundi csodagyerek öt asszisztot jegyzett az első hat bajnokiján, majd villant a Monaco elleni BL-találkozón is.

Szombaton pedig ugyancsak Jadon Sancho adta a gólpasszt a Barcelonából érkezett Paco Alcácernek – más kérdés, hogy az egyenlítésre gyorsan felelt az Augsburg, amely a második félidőben ismét előnybe került Dortmundban. Majd ismét a Borussia percei következtek: Paco duplázott, Mario Götze pedig a vezetést is megszerezte (3–2). Szinte hihetetlen, ám ezzel még nem volt vége. Az Augsburg is egyenlített, ám a slusszpoén megint csak Paco Alcáceré lett.

A spanyol támadó – aki úgy szerzett mesterhármast, hogy az 59. percben szállt be csereként – a 96. percben lőtte a győztes találatot.

Meleg meccs vár a spanyol Real Madridra is, el is dőlt Julen Lopetegui edző sorsa.