Videó

Seye-bomba

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

Mintha kicserélték volna egy hét alatt a Lombard Pápa csapatát! A bakonyiak szebbnél szebb gólokat szerezve győzték le hazai pályán a Kaposvárt az OTP Bank Liga hatodik fordulójában, szombat este. A pápaiak Kovács László megbízott vezetőedző irányításával érték el idénybeli első sikerüket, a folytatásban pedig Zsivóczky Gyula foglalja el a csapat kispadját.

A szurkolók talán már elkönyvelték a gólnélküli első félidőt, amikor Seye gondolt egyet, és kissé balról, a tizenhatos vonaláról egy gyönyörűen csavarodó lövéssel kipókhálózta a jobb felső sarkot a 43. percben (1-0). Ritka látványos gólt szerzett az utóbbi fordulókban három alkalommal is a kapufát döngető csatár. Nem sokkal a fordulást követően megduplázta előnyét a házigazda: a 48. percben Seye remek labdáját az előretörő Maróti a kapus mellett higgadtan a hálóba passzolta nyolc méterről (2-0). A 67. percben aztán végleg eldőlt a három pont sorsa: Quintero mutatott be egy szép cselt a jobb oldalon, majd középre ívelt, ahol a berobbanó Sekour, a pápaiak friss szerzeménye hét méterről a kapuba bólintotta a játékszert (3-0).