Futsal

Húsz gól volt két meccsen

Az Aramis győzött, a Dunaújváros döntetlent játszott a Haladással a futsal NB I-ben.

Két meccs maradt hétfő estére a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának hetedik fordulójából. Az Aramis nehézkes győzelmet aratott a pont nélküli, sereghajtó szegediek ellen, mert a vendégek masszívan tartották magukat a második félidőben. Az újonc dunaújvárosiak végig fej-fej mellett haladtak a Haladással, az első és a második félidőben is hat-hat gól esett, mindkétszer egyenlő eloszlásban, így a vége 6-6 lett.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 7. forduló

Aramis SE – Újszegedi TC 5-3 (4-1)

Gólszerzők: Hosszú (2., 3.), Takács M. (20.), Horváth N. (20.), Korozmán (38.), illetve Mészáros Z. (7.), Balogh Á. (22., 29.)

Dunaferr-DF-Renalpin – Swietelsky-Haladás VSE 6-6 (3-3)

Gólszerzők: Szente (4., 24.), Nagy A. (8.), Ivacs (13.), Czár (39.), Schrancz (40.), illetve Gyurcsányi (2., 30.), Aradi (öngól 12.), Horváth P. (16.), Öreglaki (22.), Nagy A. (öngól 34.)

Kiállítva: Fekete R. (33.), illetve Gulyás-Kovács (40.)