Futsal

Veszprémi részsiker a rájátszásban

Pénteken játszották a teremlabdarúgó NB I negyeddöntőjének első mérkőzését a Dunakeszi és az Aramis párharcában, hétfő este pedig a Veszprém a MAFC csapatát fogadta a másik ág első felvonásán.

Álomszerű hazai kezdést láthatott a lelkes közönség, ugyanis a veszprémiek a második percben két, a hatodikban pedig három góllal vezettek. A fővárosiak szűk negyed óra elteltével, kiállítás miatt elvesztették kezdőkapusukat, és bár a különbség már nem nőtt, a hátrányukat nem tudták ledolgozni (5-3).

Persze, a továbbjutás még nem dőlt el, de egyáltalán nem csoda, hogy az NB I-ben és a Magyar Kupában is kiváló idényt futó 1. FC Veszprémnél három évvel meghosszabbították Madarász János vezetőedző szerződését a múlt héten.

Teremlabdarúgó NB I, negyeddöntő, 1. mérkőzés

1. FC Veszprém – MAFC-BME-Docler Akadémia 5-3 (4-2)

Gólszerzők: Boromisza G. (1., 6.), Finta (2., 14.), Boromisza D. (32.), illetve Sivák (14.), Öreglaki (16., 34.)
Kiállítva: Laucsek (14.)

Pénteken játszották

Dunakeszi Kinizsi – Aramis SE 4-3 (0-2)

Alsóház, 1. forduló

Kincsem Lovaspark-Nagykáta – Swietelsky-Haladás VSE 5-9 (0-6)

Gólszerzők: Besenyei (22.), Bíró (öngól 24.), Forgács (25.), Szabó Zs. (27.), Bánfalvi (öngól 28.), illetve Gyurcsányi (1., 7., 9., 40., 40.), Horváth P. (2., 15.), Vidák (13., 24.)

Kiállítva: Mészáros D. (1.)

DEAC Armada – Újszegedi TC 7-7 (4-4)

Gólszerzők: Nagy I. (9., 20., 22.), Varga D. (11., 22.), Fábri (17.), Szalánczi (35.), illetve Balogh Á. (4.), Hegyesi (7., 31., 40.), Juhász I. (10.), Bullás (16., 29.)

Szabadnapos: Rubeola FC Csömör