A székely teremlabdarúgó-csapat visszavágott a magyar válogatottnak Berettyóújfaluban.

Barátságos mérkőzés
Magyar válogatott – Székely válogatott 1-2 (0-0)
Berettyóújfalu, 900 néző. Játékvezetők: Nagy R., Varga L.
Magyarország: Pallai – Lovas, Szécsi, Trencsényi, Rábl. Csere: Balázs Z., Csopaki, Frank P., Sámson, Lódi, Dávid R., Harnisch, Dróth. Szövetségi edző: Frank Tamás
Székely válogatott: Klein – Gál, Csoma F., Csoma A., Mánya. Csere: Péter (kapus), Szabó Zs., Szőcs, Birtalan, Bíró, Gazda, Nagy Zs., Máté, Pulugor. Vezetőedző: Jakab Zoltán
Gólszerzők: Lódi, illetve Mánya, Gál

A magyar válogatott Békéscsabán 8-2-re nyert a székelyek legjobbjai ellen, majd következett a második találkozó, immár Berettyóújfaluban…

Az első félidő a magyar válogatott mezőnyfölényét hozta. A kapuk csak elvétve kerültek veszélybe, a várva várt gól nem akart megszületni egyik oldalon sem – tudósít a futsal-hungary.hu. A második játékrész sem hozott nagy változást. A magyar válogatott birtokolta többet a labdát, a vendégek elsősorban kontrákkal veszélyeztettek. A 32. perc végén aztán megtört a góltalanság, előbb Mánya (0-1), majd pontosan egy percre rá Gál vette be Pallai kapuját (0-2). A magyarok ezt követően mindent egy lapra feltéve támadtak, az utolsó négy percben öt a négy elleni játékkal igyekeztek gólt szerezni. Ez a lefújás előtt harminc másodperccel végül sikerült is, Lódi kisbüntetőből volt eredményes (1-2).