Szinte biztosan bevezeti az MLSZ a következő szezontól az osztályozót. A csakfoci.hu értesülései szerint ez azt jelenti, hogy egy biztos kieső lesz csak az élvonalból.
Klubvezetőket kérdeztünk arról, mint gondolnak az első ligából való kiesést és a másodosztályból való feljutást átíró szabályváltoztatási javaslatról, az osztályozó esetleges bevezetéséről.
Anglia lehengerlően kezdte a labdarúgó-világbajnokságot, a Horvátország elleni meccse ráadásul az idei vb egyik legjobbja volt. Most az Ghána következik, ami finoman szóval sem volt meggyőző, de a legvégén mégis kicsikarta a Panama elleni sikert.