Ismét legyőzte a Paks a Ferencvárost a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében. A tavalyi 2-0-s győzelem után Bognár Györgyék most 1-1-es rendes játékidő, majd hosszabbítás és tizenegyesek után védték meg a címüket. Taktikai elemzésünk a döntőről.
Seattle-ben már korábban eldöntötték, hogy Pride-mérkőzésnek jelölik ki ezt a találkozót, majd két olyan nemzetet sorsoltak ki, ahol illegális a homoszexualitás.