A Puskás Akadémia mellett a Honvéd adja a legtöbb játékost az U17-es vébén szereplő válogatottba. Simon Miklós szerint a fiataloknak el kell hinniük, hogy elég jók.
A támadó egyelőre nem tudja feledtetni góljaival azt, hogy a csapatjátékból nem annyira veszi ki a részét, miközben a portugál társadalom két részre szakad.