Legendás öngóllal dőlt el a másik meccs a Fradi csoportjában

Ozan KOSE / AFP

Hogy milyen érzés lehet, amikor egy döntetlenre álló meccsen, egy perccel a szünet előtt a saját kapusod lő telibe a labdával, összehozva ezzel egy nagyon súlyos öngólt?

A Monaco védője, Malang Sarr tudna mesélni róla, a Trabzonspor elleni Európa Liga-meccsen ugyanis a török csapat úgy szerzett vezetést, hogy Alexander Nübel kapus saját csapattársát találta el, mintha csak kirúgóst játszanának.

A góltól a törökök lábra kaptak, a franciák viszont rendesen megborultak, és a szünet után bő tíz percen belül két újabb gólt kaptak. A vége 4-0 lett a Trabzonnak, amely ezzel pontszámban beérte a Monacót. A csoportot viszont a 9 pontos FTC vezeti, amely még mind a Monacóval, mind a Trabzonsporral játszik majd.