fc-union-berlin.de/

A téli átigazolási szezonban csapatot váltó Varga Kevin és Schäfer András is bemutatkozott csereként új klubjában.

Törökországból Svájcba szerződött a magyar válogatott focista
Kölcsönben építheti föl magát a támadó.

A svájci Young Boys lépett pályára korábban, méghozzá egy Basel elleni rangadóval. Az első félidei 1-1 után komoly fordulatok hozott a derbi, a 60. percben  emberelőnybe kerültek a hazaiak, 9 percre rá pedig egy gyors duplával be is állította a Young Boys a 3-1-es végeredményt. A győztes csapatba a 73. percben állt be Varga Kevin, akinek a SofaScore szerint csak hat labdaérintése volt, de így is két sikeres becsúszást és három pontos passzt mutatott be.

bscyb.ch Varga Kevin a meccs előtti bemelegítésen.

Késő délután a Union Berlin színeibe Schäfer is komoly ellenfél ellen debütált, de jóval kevesebb sikerrel, ugyanis a Borussia Dortmund 3-0-ra elverte a fővárosiakat. A magyar válogatott középpályása a 78. percben állt be és bár mind az öt passza pontos volt, kétszer is kicselezték és egy párharcot sem nyert meg.