Nemzetközi foci bajnokok ligája

Vezéráldozatokkal járt a Chelsea győzelme

Adrian DENNIS / AFP

Nagyszerű, 4-0-s győzelmet aratott a Chelsea labdarúgócsapata a Malmö ellen a Bajnokok Ligája H csoportjának harmadik fordulójában, ám a siker igazi vezéráldozatokkal járt.

„Nem volt benne a játékban, hogy négy gólt kapunk”
A Benfica edzője, Jorge Jesus fájlalja a Bayern elleni kiütéses vereséget.

Romelu Lukakut bokasérülés miatt a 23., Timo Wernert combizom-probléma miatt a 44. percben le kellett cserélni, az elsődleges vizsgálatok szerint mindkettőt több hétig nélkülözniük kell majd.

Ha előre tudtam volna, mi fog történni, nem állítom őket csapatba. De hát hogy tudhattam volna?!

– panaszkodott Thomas Tuchel edző.

„Nekünk Lukakura szükségünk van. Erősen kezdte az idényt, beszéltem is vele a lelki fáradtságról. De mégiscsak ő a középcsatárunk, a lelki fáradtságra pedig a legjobb a gólszerzés. Ő harcolta ki most is az első büntetőt, nélküle lehet, nem is lett volna 2-0 az eredmény” – tette hozzá.