Veretlenül áll az élen, megállíthatatlan a Napoli

Antonio Balasco / Controluce via AFP

Azzal, hogy az AC Milan döntetlent játszott, az AS Roma pedig kikapott a hétvégén, nagy lehetőség előtt állt az Udinese és a Napoli együttese is, a Serie A 4. fordulójának hétfői záró mérkőzésén.

A 90. percig a barcelonai csoda közelében járt a Granada
Araujo megmentette a katalánokat az égéstől.

A hazaiak egy győzelemmel pontszámban beérhették volna az Intert és a Milant, míg az egyedüli százszázalékos csapat, a Napoli két ponttal át is vehette volna a vezetést.

Luciano Spalletti fiai gondolták ezt komolyabban, mert a 24. percben Lorenzo Insigne szép emelésével megszerezték a vezetést (0-1).

A 35. percben egy nagyon szépen kidolgozott szabadrúgás-variáció után Amir Rrahmani fejelt közelről a hálóba (0-2). És ha nem lett volna egyértelmű a nápolyi fölény, az 52. percben Kalidou Koulibaly 15 méterről nagy gólt lőtt a bal felső sarokba (0-3)

A 0-4-es végeredményt a 84. percben Hirving Lozano állította be, miután tíz méterről védhetetlenül nyesett a bal felső sarokba.