partizan.rs

Filip Holender csapata továbbjutott, Kleinheisler Lászlóé kiesett a Konferencia Ligából

A Konferencia Liga selejtezőinek 3. fordulójában Kleinheisler László csapata kiesett, Holender Filipé viszont továbbjutott csütörtök este.

Az Eszéknek volt kevesebb esélye a CSZKA Sofia ellen, amely Bulgáriában 4-2-re nyert. A magyar középpályás végigjátszotta a csütörtök esti mérkőzést az NK Osijekben, amely 1-1-es döntetlent játszott, ráadásul emberhátrányban fejezte be a mérkőzést.

A magyar légiós csapata is nagy veréssel esett ki
Meghökkentően simán esett ki a lengyl együttes, pedig egygólos előnybőlvárta a visszavágót.

A Holenderrel felálló Partizan Beogradnak jóval fordulatosabb estéje volt a Szocsi ellen. Oroszországban 1-1-re végeztek a csapatok, de Belgrádban Szerhij Terekov a 33. és a 76. percben is vezetést szerzett. A Partizan viszont nem adta fel és a 90. percben Alekszandar Scsekics hosszabbításra mentette a meccset.

A ráadás nem hozott gólt, így tizenegyespárbaj döntött a továbbjutásról, ebben az oroszok kétszer is hibáztak, míg a szerbek mindegyik büntetőt értékesítették. Holender kezdőként lépett pályára, 71 percet játszott, az utolsó körben az andorrai Santa Clara lesz csapata ellenfele.

Eredmények, Konferencia Liga, 3. selejtező, visszavágók

Dundalk FC (északír)-SBV Vitesse (holland) 1-2 (0-2)
Továbbjutott: a Vitesse, 4-3-as összesítéssel
Linzer ASK (osztrák)-FK Vojvodina (szerb) 6-1 (1-1)
Tj.: a LASK, kettős győzelemmel (7-1)
Partizan Beograd (szerb)-FK Szocsi (orosz) 2-2 (0-1, 2-2, 2-2) – tizenegyesekkel: 4-2
Tj.: a Partizan, tizenegyesekkel
NK Osijek (horvát)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-1 (1-1)
Tj.: a CSZKA Szófia (5-3)
Sivasspor (török)-Dinamo Batumi (georgiai) 1-1 (0-0, 0-1, 0-1) – hosszabbítás után
Tj: a Sivasspor (3-2)
Hibernians FC (máltai)-Riga FC (lett) 1-4 (0-0, 1-2, 1-3) – hosszabbítás után
Tj.: a Riga FC (4-2)
Larne FC (északír)-Pacos Ferreira (portugál) 1-0 (0-0)
Tj.: a Pacos Ferreira (4-1)
Aberdeen FC (skót)-Breidablik (izlandi) 2-1 (0-0)
Tj.: az Aberdeen, kettős győzelemmel (5-3)
HB Tórshavn (feröeri)-Makkabi Haifa (izraeli) 1-0 (1-0)
Tj: a Makkabi Haifa (7-3)
Viktoria Plzen (cseh)-The New Saints (walesi) 3-1 (0-1, 3-1, 3-1) – tizenegyesekkel: 4-1
Tj.: a Viktoria Plzen (5-5), tizenegyesekkel
CS Fola Esch (luxemburgi)-Linfield FC (északír) 2-1 (0-0)
Tj.: a Fola Esch, kettős győzelemmel (4-2)
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) – Spartak Trnava (szlovák) 1-0 (1-0)
Tj.: a Makkabi Tel-Aviv (1-0)
RSC Anderlecht (belga)-KF Laci (albán) 2-1 (1-0)
Tj.: az Anderlecht, kettős győzelemmel (5-1)
FC Köbenhavn (dán)-Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 4-2 (3-1)
Tj.: a Köbenhavn (5-3)
Feyenoord (holland)-FC Luzern (svájci) 3-0 (2-0)
Tj.: a Feyenoord, kettős győzelemmel (6-0)
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Santa Clara (portugál) 0-1 (0-0)
Tj.: a Santa Clara, kettős győzelemmel (3-0)
HNK Rijeka (horvát)-Hibernian FC (skót) 4-1 (1-0)
Tj.: a Rijeka (5-2)
KF Teuta Durrës (albán)-Shamrock Rovers (ír) 0-2 (0-1)
Tj.: a Shamrock Rovers, kettős győzelemmel (3-0)
Velez Mostar (bosnyák)-IF Elfsborg (svéd) 1-4 (0-2)
Tj.: az Elfsborg (5-2)
FC Basel (svájci)-Újpest FC 4-0 (2-0)
Tj.: a Basel, kettős győzelemmel (6-1)
Hapoel Beer-Seva (izraeli) – Slask Wroclaw (lengyel) 4-0 (2-0)
Tj.: a Hapoel Beer-Seva (5-2)
PAOK Szaloniki (görög)-Bohemians FC (ír) 2-0 (2-0)
Tj.: a PAOK (3-2)
FK Rigas FS (lett)-KAA Gent (belga) 0-1 (0-0)
Tj.: a Gent (3-2)
Molde FK (norvég)-Trabzonspor (török) 1-1 (0-0, 1-1, 1-1) – tizenegyesekkel: 3-4
Tj.: a Trabzonspor (4-4), tizenegyesekkel
Bodö/Glimt (norvég)-FK Prishtina (koszovói) 2-0 (1-0)
Tj.: a Bodö/Glimt (3-2)
Qarabag FK (azeri)-AEL Limasszol (ciprusi) 1-0 (0-0)
Tj.: a Qarabag (2-1)
Rubin Kazany (orosz)-Raków Czestochowa (lengyel) 0-1 (0-0, 0-0, 0-0) – hosszabbítás után
Tj.: a Raków (1-0)
MSK Zilina (szlovák)-FK Tobol (kazah) 5-0 (2-0)
Tj.: a Zilina, kettős győzelemmel (6-0)
Hammarby IF (svéd)-FK Cukaricki (szerb) 5-1 (3-0)
Tj.: a Hammarby (6-4)
FC Asztana (kazah)-Kuopion PS (finn) 3-4 (2-0)
Tj.: a Kuopion PS (5-4)