Összebalhézott két Chelsea-játékos az edzésen

Ben STANSALL / AFP

14 veretlen mérkőzés után meglepő pofont kapott szombaton a Chelsea labdarúgócsapata, amely hazai pályán 5-2-re kikapott a kieső helyen álló West Bromwich Albiontól.

Két gólt lőttek az első félidőben a 45. perc után, miközben a cserét le kellett cserélni
Őrült félidő után kapott ki először a Chelsea Thomas Tuchellel.

A londoniak a Bajnokok Ligája-indulást jelentő 4. helyért harcolnak, szerencséjükre az üldöző Tottenham nem tudott nyerni a Newcastle otthonában (2-2), így egyelőre még tartják pozíciójukat.

A vereség kicsit felpaprikázta a Chelsea játékosait, a vasárnapi edzések ugyanis Thomas Tuchel edző kénytelen volt beküldeni az öltözőbe Antonio Rüdigert, miután a védő heves vitába és lökdösődésbe keveredett Kepa Arrizabalaga kapussal.

Végül a csapattársak választották szét a kakaskodókat, Tuchel pedig végül honfitársát küldte le a pályáról, mert úgy látta, nem elég nyugodt ahhoz, hogy használható legyen az edzésen.