Franco Romano/NurPhoto via Getty Images

„Micsoda egy szar csapat” – begőzölt a csapatkapitány

A Napoli 3-3-s döntetlent játszott szerdán a Sassuolo vendégeként a Serie A 25. fordulójában.

Rendkívül fordulatos mérkőzésnek bizonyult, előbb a VAR elvette Lorenzo Insigne gólját, majd egy öngóllal előnybe is kerültek a hazaiak, amire ugyan volt válasza a Napolinak, egy hazai büntető miatt mégis 2-1-re végződött az első 45 perc.

Térfélcsere után viszont fordult a kocka, Insigne kiosztott egy gólpasszt, majd a 90. percben egy tizenegyest is értékesített. Csakhogy a Sassuolo is büntetőhöz jutott a 95. percben, így a vége mégis 3-3 lett.

Insigne annyira dühös volt a csapattársaira, amiért nem sikerült behúzni a meccset, hogy az öltöző felé menet belerúgott egy reklámtáblába és azt ordította,

micsoda egy szar csapat!

Insigne évek óta a Napoli húzóembere, az idei szezonban 34 tétmérkőzésen 11 gól és 8 gólpassz a mérlege, de igazi klublegendának számít a maga 383 meccsén lőtt 101 góljával. Ha valakinek elnézik az incidenst, az ő.

A Napoli egyébként hatodik az olasz bajnokságban, három ponttal van lemaradva az AS Roma mögött és ötre van a BL-indulást érő negyedik helytől.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.