Giuseppe Maffia / NurPhoto / NurPhoto via AFP

Megítéltük a szezon lúzere címet az AS Romának

Hazai pályán, hosszabbításban szenvedett 4-2-es vereséget az AS Roma a Spezia ellen a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, de ha a 120 percet győzelemmel zárja, akkor is kiesett volna, ugyanis elszámolta magát a cseréknél.

Ibrahimovic a Milan új csatáráról: Már ketten vagyunk, akiktől félhetnek az ellenfelek
Ingyen érkezett a vb-ezüstérmes, az olasz bajnokságot jól ismerő támadó.

A Serie A 13. helyén álló vendégek alaposan meglepték a hazaiakat, mert Andrej Galabinov és Riccardo Saponara góljaival negyedóra után már 2-0-ra vezettek. Az első félidő hajrájában Lorenzo Pellegrini büntetőből szépített (1-2).

A második félidőben Henrih Mhitarjan kiegyenlített, így jöhetett a hosszabbítás, amelynek elején két perc alatt két római is piros lapot kapott: előbb Gianluca Mancini, majd Pau López kapus.