MIGUEL MEDINA / AFP

Hazai rangadón veszítette el a veretlenségét a Milan

Elszenvedte szezonbeli első vereségét az AC Milan labdarúgócsapata, amely tartalékosan felállva hazai pályán 3-1-re kikapott a Juventustól.

Középcsapat otthonában szakadt meg a nagy Inter-széria
A Sampdoria állította meg a milánóiak 11 bajnoki óta tartó menetelését.

A torinóiak a 18. percben szereztek vezetést, Dybala sarokkal készítette le a labdát Chiesának, aki kilőtte a kapu jobb sarkát (0-1).

Lendületet vett a Milan és a helyzetek a 41. percben góllá értek: Leao passzát követően Calabria a bal felsőbe lőtt (1-1).

A 62. percben ismét Chiesa villant, ezúttal a 16-os vonaláról, középről lőtt a jobb alsó sarokba (1-2).

Az 1-3-as végeredményt a vendégek két cserejátékosa, Kulusevski és McKennie hozta össze, végül az amerikai válogatott középpályás talált a hálóba.

A Milan 27 veretlen bajnokit követően, március 8-a óta először kapott ki a Serie A-ban, de veresége ellenére megőrizte az első helyet.