Nemzetközi foci bajnokok ligája

Neymar és Mbappé vezetésével átrohant a törökökön a PSG

FRANCK FIFE / AFP

A kedden félbeszakadt Bajnokok Ligája-mérkőzés szerdai megismétlésén egy pillanatnyi esélyt nem hagyott a PSG, hogy sokkal jobb csapat, mint az Istanbul Basaksehir.

BL-botrány: nem kell eltussolni az ügyet, de nem is kell keresztre feszíteni a bírót
Bocsánatot kért a hibázó játékvezető és a román sportminiszter is.

A keddi botrányt a negyedik játékvezető, Sebastian Coltescu robbantotta ki, azzal, hogy a török gárda másodedzőjére, a kameruni Pierre Webóra – annak állítása szerint – rasszista kijelentést tett. Az UEFA szigorú vizsgálatot ígért, első lépésként pedig nem csupán Coltescut, de a teljes bírói négyes lecserélte, és a holland Danny Makkelie-re bízta a mérkőzés vezetését.