Csúcs hátán csúcs: újabb mérföldkövet lépett át a válogatott csatár

A Tottenham Hotspur Harry Kane 88. percben szerzett góljával győzött a továbbra is nyeretlen West Bromwich Albion otthonában az angol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának vasárnapi játéknapján.

Az angol válogatott csatárnak ez volt a 150. gólja a Premier League-ben, ő a tizedik futballista, aki elérte ezt a számot.

A csúcsot Alan Shearer (260 gól) tartja, utána Wayne Rooney (208), Andy Cole (187), Sergio Agüero (180), Frank Lampard (177), Thierry Henry (175), Robbie Fowler (163), Jermain Defoe (162) és Michael Owen (150) következik.

Kane a 150 találatát 218 meccsen érte el, ennél gyorsabban csak Shearer (212) és Agüero (217) volt eredményesebb.

Kane megszerezte 200. gólját, hihetetlen módon mentett pontot a Benfica
A Lang Ádámmal felálló ciprusi Omonia 2-0ra kikapott a Granadától az Európa Ligában.

A Tottenham támadója csütörtökön a Ludogorec elleni Európa Liga-mérkőzésen is betalált, akkor a 300. Tottenham-mérkőzésén a 200. gólját ünnepelhette.

De Bruyne hibájáért nagy árat fizetett a City
A manchesteriek legyőzhették volna a Liverpoolt, de be kellett érniük egy ponttal.

A Leicester City 1-0-ra verte a vendég Wolverhamptont, a meccs egyetlen gólját Jamie Vardy szerezte a 15. percben büntetőből. Csapata a 39. percben ismét tizenegyeshez jutott, de azt kihagyta a válogatott csatár.

Az Aston Villa kisebb meglepetésre – Ollie Watkins duplájával – 3-0-ra nyert az Arsenal vendégeként.