Őrült záró fordulóban jutott fel a PL-be a West Bromwich

Őrült utolsó fordulót hozott az angol labdarúgó-bajnokság másodosztálya.

Pogba kezezése nem jött jól a Manchester Unitednek
Nem sikerült legyőzni otthon a West Ham Unitedet.

A biztos feljutó Leeds United mögött még három csapatnak volt esélye a második helyre, és ugyan a Brentford kezében volt a nagy lehetőség, egy 91. percben bekapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett (nem mellékesen a Barnsley ezzel a találattal bent maradt).

A West Bromwich Albion a Queens Park Rangersszel vívott nagy csatát, a győzelem biztos feljutást ért volna, azonban a londoniak nem adták fel,. 1-0-ra vezettek, majd végül 2-2-es döntetlenre mentették találkozót.

Az iksz azonban a WBA-nak kedvezett, Slaven Bilic edző ünnepelt, hiszen teljesítette azt, amiért tavaly nyáron szerződtették, és az élvonalba vezette a tanítványait.

A 3-6. helyen végzett csapatok (Brentford, Fulham, Cardiff, Swansea) a rájátszásban megküzdenek a harmadik feljutó helyért, míg a csődeljárás miatt 12 pont levonással sújtott Wigan mellett a Hull City és a Charlton Athletic esett ki.