Pogba kezezése nem jött jól a Manchester Unitednek

Saját magát hozta nehezebb helyzetbe a Bajnokok Ligája-indulásra és bronzéremre hajtó Manchester United, amely hazai pályán csupán 1-1-es döntetlent játszott a West Ham Uniteddel.

Felbecsülhetetlen kincsre lelt a Manchester United hullámvasutazás közben
Mason Greenwood megállíthatatlanul szórja a gólokat a Manchester Unitedben, megnéztük, honnan is érkezett meg a felnőttek közé, veszélyben lehet-e a helye, ha Solskjaer leigazolja Jadon Sanchót.

Ole Gunnar Solskjaer csapata január 22-e óta nem kapott ki bajnokin, és a nagy menetelés eredményeképp amennyiben az utolsó két meccsét megnyerte volna, biztosan bronzérmesként zár.

Ehhez kellett a szerdai három pont a West Ham United ellen, azonban az Old Traffordon a vendégek szereztek vezetést.

Az első félidő hosszabbításában Declan Rice szabadrúgása fejbe találta volna Paul Pogbát, aki a kezével odakapott – a tizenegyest Michail Antonio a kapu közepébe lőtte (0-1).

A második félidő elején gyorsan jött a válasz, az 51. percben a bombaformában lévő Mason Greenwood egyenlített (1-1).

A 18 éves játékos a szezonban már a 17. találatánál tart, ezzel utolérte az angol liga legjobb tizenéves gólszerzőit, a szintén 17-szer eredményes George Bestet (1965-66), Brian Kiddet (1967-68) és Wayne Rooneyt (2004-05).