Nem tudni, ki szerezte ezt a gólt a La Ligában ‒ VIDEÓ

Egy biztos: a meccs elején vezetést szerzett az Alavés

A spanyol élvonal 11. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén az Eibar a Deportivo Alavés csapatát fogadta, és a vendégek már a negyedik percben előnybe kerültek.

Az alábbi videón is jól látszik, hogy Jonathan Rodríguez Menéndez a kapu elé ívelt egy szabadrúgást, ami mindenkit, de leginkább a kapust becsapva, látszólag érintés nélkül a hálóban kötött ki.

A hivatalos források szerint azonban mégsem a 23-as számú játékos szerezte a gólt, hanem Manu Garcia (19), bár az nem látszik, hogy a csapatkapitány beleért volna a labdába.

Csapatuk öröme mindössze húsz percig lehetett felhőtlen, hiszen az első félidő közepén Ruben Duarte piros lapja miatt emberhátrányba kerültek.

Pablo De Blasis kiállítása miatt a 62. percben kiegyenlítődött a létszám, hét perccel később mégis egyenlítettek a hazaiak, sőt a 91. percben a szenegáli Pape Diop révén a győztes találatot is megszerezték (2-1).

Szombaton meglehetősen eseménydús nap volt a La Ligában: a Barcelona és a Real Madrid is kiélezett meccsen nyert.