Ezúttal Kassai nélkül is kiesett a Bayern – VIDEÓ

A bajorok a Német Kupa elődöntőjében kaptak ki a Dortmundtól, így lemaradnak a fináléról, ahol a Borussia ellenfele a Frankfurt lesz.

Emlékezhetünk rá, hogy a Bayern München mennyire nekiesett – jogosan – Kassai Viktornak, miután a magyar játékvezető több tévedése ahhoz vezetett, hogy a Real Madrid ellen a bajorok kiestek a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

Nos, ma este a Borussia Dortmund ellen játszottak a Német Kupában, és itt sem jutottak tovább, ráadásul Kassai sem kellett ehhez. A Dortmund Reus góljával a 19. percben vezetést szerzett (0-1), ám Javi Martínez és Hummels találataival már a félidőre fordított a Bayern (2-1). A 69. percben jött a gólfelelős Pierre-Emerick Aubameyang, a 74. percben pedig Ousmane Dembélé, utóbbi találata a döntőbe jutást jelentette a dortmundiaknak (2-3).

A Bayernnek tehát nem hogy a triplázás nem jön össze, valószínűleg „csak” a bajnokságot nyerik meg a szezonban.

Reus gólja (0-1)

Javi Martínez gólja (1-1)

Hummels gólja (2-1)

Aubameyang gólja (2-2)

Dembélé gólja (2-3)