Sándor György gólpasszt adott

A magyar középpályás csapata, a Perth Glory hosszabbításban lőtt góllal jutott tovább az Ausztrál Kupában.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légiós-körkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük, illetve a fordulók előtt megnézzük, milyen feladat vár a magyarokra határainkon túl.

Az ausztrál FFA Cup nyolcaddöntőjében a Sándor Györgyöt foglalkoztató Perth Glory a Queensland Lions vendégeként lépett pályára. Nem indult jól a találkozó a magyar légiós csapata számára, ugyanis az ellenfél büntetőhöz jutott és emberelőnybe került a hetedik percben, a beálló cserekapus azonban védte a tizenegyest. A rendes játékidő végül 0-0 lett, majd a 116. percben a találkozót végigjátszó Sándor György beadása után megszerezte a vezetést és megnyerte a meccset a Perth Glory.