A Veszprémnek volt jó az iksz

Két mérkőzést rendeztek péntek este az NB I alapszakaszának 21. fordulójában.

Péntek este vette kezdetét a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának utolsó előtti (21.) fordulója. A felsőházi rájátszás szempontjából kulcsfontosságú találkozóhoz érkezett a tavasszal eddig felemás eredménysort produkáló Dunakeszi, amely a ragyogóan szereplő, kupaelődöntőbe jutó, a bajnokságban pedig dobogóra lépő Veszprémet fogadta.

Bár a vendégek kétszer is vezettek, az újonc Kinizsi a szünet előtt egyenlített. Érdekesség, hogy a második félidőben egyetlen gól sem esett, a 3-3-as végeredmény pedig a bakonyiaknak kedvezőbb.

A késő esti meccsen a vendég Debrecen már két góllal is vezetett, de a szünet után a házigazda csömöriek fordítottak. A legvégén a DEAC döntetlenre mentette az alsóházi találkozót (5-5). Az egyik oldalon Tősér Gábor, a másikon pedig Varga Dániel ért el mesterhármast.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 21. forduló

Dunakeszi Kinizsi – 1. FC Veszprém 3-3 (3-3)

Gólszerzők: Temesi (5.), Safar (14.), Fekete R. (19.), illetve Boromisza D. (2.), Boromisza G. (12., 14.)

Rubeola FC Csömör – DEAC Armada 5-5 (1-2)

Gólszerzők: Tősér (19., 28., 37.), Jenei (21., 24.), illetve Verga D. (8., 29., 40.), Berecz (11.), Fekete V. (24.)

Kiállítva: Berecz (24.)