Fölényesen nyert a Dunaújváros

Szerda délután a Dunaújváros PASE 5-1-re győzött a Csákvár elleni felkészülési mérkőzésen.

A találkozót Pálhalmán rendezték, mert a dunaújvárosi stadionban a kapu előtti területen felújítják a gyepszőnyeget. A DPASE az első pillanattól kezdve irányította a mérkőzést, az ötödik percben Perovics révén meg is szerezte a vezetést, majd negyedórányi játék után Birtalan jóvoltából már két gól volt az előnye.

Ebben a játékrészben Perovics még egyszer betalált, majd sokáig nem született gól. Végig hajtós volt a találkozó, a játékosok nem kímélték egymást, jó néhány kemény, de sportszerű belépőt láthattak az érdeklődők. A hajrában ismét elkezdtek potyogni a gólok, a 80. és a 85. percben a dunaújvárosi Jakab Dávid volt eredményes (5-0).

Már csak egy perc volt hátara a találkozóból, amikor egy kezezés után tizenegyest ítélt a játékvezető a Csákvár javára, amit Molnár értékesített – írja a duol.hu.

Dunaújváros PASE – Aqvital-Publo Csákvári TK 5-1 (3-0)

Pálhalma, 200 néző

DPASE: Bartus – Salamon, Burucz, Sáfár, Birtalan, Tóth T., Kocsis Gábor, Sóron, Galambos, Szauter, Perovic. Csere: Orbán S. (kapus), Beleuc, Jakab, Kocsis Gergő, Miskovicz. Edző: Dobos Barna

Gólszerzők: Perovics (5., 25.), Birtalan (15.), Jakab (80., 85.), illetve Molnár (tizenegyesből 89.)