NB I

Nem költözik az Újpest

Rangadó
Rangadó

2015. 04. 15. 14:26

Az NB I-es klub közleményben jelezte: sosem fogják elhagyni otthonukat, a Szusza Ferenc Stadiont.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

Kedden beszámoltunk róla: előfordulhat, hogy a következő idényben nem a Megyeri úton játssza bajnoki mérkőzéseit az Újpest FC. A lilák stadionbérleti szerződése lejár, és egyelőre nincs megállapodás annak meghosszabbításáról – sőt a felek elképzelései távol vannak egymástól. Éppen ezért a klub a Vasas angyalföldi létesítményét nevezte meg hazai pályájaként a licenckérelemben.

A klub honlapján szerdán közlemény jelent meg az üggyel kapcsolatban:

„A napokban különféle hírek jelentek meg az Újpest FC-vel kapcsolatban arról, hogy a klub más stadionba költözne a következő szezontól kezdve. Klubunk azonban szeretné hangsúlyozni, hogy az Újpest FC Újpesten alakult, és mindig is Újpesten fog maradni. Klubunk otthona a Szusza Ferenc Stadion, csapatunk ezt a pályát sosem fogja elhagyni. A labdarúgó-bajnokság következő szezonjában való indulási jog megszerzéséhez szükséges licenc formai igényét kielégítendő, klubunk szerződést kötött a Vasas Futball Kft-vel, amelyet megküldött a Magyar Labdarúgó Szövetség felé. Ezalatt klubunk folyamatos tárgyalásokat folytat az illetékes hatóságokkal az irányban, hogy hosszútávon biztosítva legyen a csapat mérkőzéseinek rendezési joga a Szusza Ferenc Stadionban.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo celebrates a goal during the Spanish League football match between Real Madrid CF and Girona FC at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on March 18, 2018. / AFP PHOTO / JAVIER SORIANO
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.