NB I

Öten távoznak Újpestről

Ahmeti, Mboma, Serwy, Koszovics és Rojo sem a lila-fehéreknél kezdi a tavaszt.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Berat Ahmeti, Aristote Mboma és Jeremy Serwy tavasztól nem szerepel az Újpest FC keretében – áll a klub közleményében.

– A három játékos az őszi szezonban mutatott teljesítménye alapján klubunk kezdeményezte a játékosokkal szerződésük közös megegyezéssel történő megszüntetését – monda Kovács Zoltán sportigazgató. – Nebojsa Koszovics, a Standard Liége játékosa az őszi idényben legtöbbször csak csereként lépett pályára, a szakmai stáb a továbbiakban nem számít a középpályás munkájára. Így a kölcsönadó klubnál kezdeményezzük a kölcsönszerződés megszüntetését. Rodrigo Rojo uruguayi hátvéddel szintén kezdeményezte klubunk a közös megegyezéssel történő szerződésbontást, az ő esete annyiban lehet más, hogy tavasztól a partnerklubok egyikében folytathatja pályafutását.

Olvasói sztorik