NB I

Elküldte szerb légiósát a Kecskemét

A nyáron érkezett Sztojan Pilipovics nem tudott alapemberré válni. Közös megegyezéssel megy.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Távozik a KTE csapatától a szerb Stojan Pilipovics. A szerződésbontásról a következő közleményt adta ki a klub a honlapján:

“A 27 esztendős szerb középpályás nyáron érkezett klubunkhoz, ám nem tudott stabil helyet kiharcolni magának a kezdőcsapatban. A Ligakupában és a Magyar Kupában ugyan rendszerint kezdőként lépett pályára, ám a bajnokságban kevesebb lehetőség jutott nekik, 5 meccset játszott, ebből 3-szor csereként.Csütörtökön a játékos és klubunk közös megegyezéssel bontott szerződést, pályafutásához további sok sikert kívánunk!”

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik