Magyar foci

Hiába lépett vissza a másik klub, angol középpályással erősít a Vidi

Ben Whitley/PA Images via Getty Images
Ben Whitley/PA Images via Getty Images

Nyártól a Fehérvár FC-ben folytatja pályafutását George Dobson, a Charlton Athletic középpályása.

A 24 éves futballistának ugyanis június 30-ig van érvényes szerződése együttesével, így csak annak lejárta után csatlakozhat a Vidihez. A magyar csapat kész volt fizetni érte, hogy már télen megérkezzen a futballista, ám végül a Charlton ezt az ajánlatot nem fogadta el.

Klubunk minden feltételben megegyezett az elmúlt napokban George Dobson klubjával az azonnali, februári átigazolással kapcsolatban, azonban a londoni klub az utolsó pillanatban visszalépett az üzlettől, a középpályás így július 1-jétől lesz majd klubunk játékosa

– írta a Vidi honlapja.

Dobson az Arsenalban és a West Ham Unitedben is megfordult az utánpótlásban, majd Walsall, a Wimbledon, a Sunderland és a holland élvonalban szereplő Sparta Rotterdam játékosa is volt, mielőtt a harmadosztályú Charlton Athletic együtteséhez igazolt. Az elmúlt két és fél szezonban 130 meccset szerepelt, ezeken 5 gól és 7 gólpassz a mérlege.

Kapcsolódó
Második NB I-es meccsén is betalált a Messiéktől megszerzett argentin csatár
A Fehérvár másik gólját a 19 éves Tóth Tamás szerezte az MTK ellen.
Olvasói sztorik