Második NB I-es meccsén is betalált a Messiéktől megszerzett argentin csatár

Fehervarfc.hu

A Fehérvár 2-0-ra győzött az MTK otthonában az NB I 20. fordulójában.

Az első negyedóra végén szerzett vezetést a Fehérvár, Stefanellié volt a kulcspassz, majd Katona lövése kijött Demjénről, a vendégek támadója pedig a kipattanót középre kotorta, ahol a 19 éves Tóth Tamás megszerezte élete első NB I-es gólját.

A 24. percben növelte előnyét a Vidi, Christensen szöglete után a mindössze 167 centis Stefanelli fejelt az MTK kapujába. A Lionel Messi nevével fémjelzett Inter Miamitól érkezett argentin csatár második NB I-es meccsén második gólját jegyezte, mivel Kisvárdán is betalált.

Az MTK támadójátéka meglehetősen vérszegény volt, de ha el is jutottak a Fehérvár kapujáig, Tóth Balázs volt a végállomás, akinek volt 2-3 nagy védése.