Vendel Lajos / Nool.hu

Félbeszakadt a Magyar Kupa-meccs, mert az öt hazai focistát kiállító bíró nem érezte magát biztonságban

Félbeszakadt a Karancslapujtő és a Hatvan mérkőzése a MOL Magyar Kupa második fordulójában.

A meccs hamar eldőlt, az NB III-as Hatvan a 31. percben már 3-0-ra vezetett a megye egyes ellenfél otthonában, és a Karancslapujtő gondjait csak tetézte, hogy a 34. percben a kapusát, majd a 35. percben két mezőnyjátékosát állította ki a bíró (illetve egy negyedik játékost a kispadról).

Hármas emberelőnyben további két gólt szerzett a Hatvan a második félidő elején, majd a 72. percben Zsély Benedek Zsombor is piros lapot kapott a hazai csapatból, amely így hét főre fogyatkozott.

A karancslapujtői közönség a kiállítások miatt paprikás hangulatba került, és a játékvezetői hármas nem érezte magát biztonságban, így félbeszakadt a találkozó, írja a Nógrád Online.

Zsámbéki SK (NB III) – Bicskei TC (NB III) 0–3
Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.) – FC Hatvan (NB III) 0–5-ös állásnál félbeszakadt
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.) – Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III) 3–1
Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.) – Monor (NB III) 0–7
Dunaharaszti MTK (Pest I.) – Bölcske SE (Tolna I.) 1–3
Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) – Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 2–0
Füzesgyarmati SK (NB III) – Hódmezővásárhelyi FC (NB III) 1–0 – hosszabbítás után
Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.) – Meton FC Dabas SE (NB III) 0–5
Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.) – Bugyi OBO SE (Pest I.) 5–1
Kadarkút VSK (Somogy I.) – Iváncsa KSE (NB III) 0–7
Szekszárdi UFC (NB III) – Budaörs (NB III) 2–0
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.) – Dunaújváros (NB III) 3–1
K. Ócsárd SE (Baranya II.) – Nagyatádi FC (Somogy I.) 0–6
43. sz. Építők SK (BLSZ I.) – FC Nagykanizsa (NB III) 0–3
Király SE (Vas I.) – BVSC Zugló (NB III) 0–3