A következő élő közvetítés része Jól kezdett, de izzadós második félidővel húzta ki döntetlennel BL-selejtezőjét a Fradi

Kőkemény meccsen csikart ki döntetlent a Fradi Bakuban

fradi.hu
fradi.hu

A kezdeti megilletődöttségén túllendülő Fradi hamar magához ragadta a kezdeményezést, többet birtokolta a labdát, de a hazaiak agresszív védekezésével nem tudott mit kezdeni úgy 10-15 percig. Ezután viszont egy nagy kavarodás végén Franck Boli fejelt egy gólt, amely után meglehetősen erőtlennek tűnt a Qarabag. Csakhogy a semmiből kiegyenlített. A játékban nem nagyon volt benne a gól, de egy alacsonyan pattogós, erős szabadrúgás kijött Dibusz Dénesről, amit Owusu a kapuba passzolt.

Az utolsó 10-20 percre már mindkét csapat alaposan elfáradt, de összességében szinte végig a Qarabag próbálta betuszkolni a győztes gólt. Ehhez közel is állt több ízben, de a Fradi óriásit melózott azért, hogy 1-1 maradjon a végeredmény.