Czeglédi Zsolt / MTI
Magyar foci sport

Klubtörténeti büntetéssel sújtotta az MLSZ a Kisvárdát

„A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága eljárás alá vonta klubunkat a május 5-i, Kisvárda Master Good–Újpest FC mérkőzésen történtek miatt, és megállapította a fegyelmi vétséget, ami alapján egymillió forintos pénzbüntetésben részesültünk.

Ez klubunk történetének legmagasabb összegű büntetési tétele

– így kezdődik a Kisvárda oldalán szerdán megjelent közlemény. Érdekesség, hogy az MLSZ a szezon elején még nyilvánosságra hozta a büntetések összegét, egy ideje azonban már csak a klubok kommunikációjából derül ki, mekkora összeget kell befizetniük.

Kapcsolódó
A Fehérvár csatára: Nem akarok Fehérváron játszani
A szerződése még egy évig a Vidihez köti, de nem bánná, hogy ha olyan ajánlat érkezik érte, a klub elengedné.

A kisvárdai klub elárulta, miért is sújtott le rá a szövetség: a drukkerek három alkalommal is megbotránkoztató, obszcén rigmusokat skandáltak, valamint „a mérkőzés után négy darab fény- és füsthatású eszközt hoztak működésbe a szektorukban”. A klub arra kérte a szurkolókat, hogy a továbbiakban tartózkodjanak ettől a magatartástól.

A Kisvárda története legjobb eredményét elérve ezüstérmes lett az NB I-ben, így a nyáron indulhat a Konferencia Liga-selejtezőben.

Ahol a futball esze és szíve találkozik!

Válogatott írások a legjobbaktól.

Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!

Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.

Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.

KIPRÓBÁLOM!

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.