Három perc után vezetett a Fradi, a végén mégis izgulnia kellett

Kovács Tamás / MTI

Az FTC 1-0-ra győzött a Mezőkövesd ellen az NB I 25. fordulójában.

Mindössze három perc kellett a Fradinak, hogy megszerezze a vezetést, Tokmac 22 méteres lövése erős volt, de nem tűnt védhetetlennek, Tordai azonban kissé mellényúlt. A gól itt nézhető meg.

A Fradinak nyolc kaput eltaláló kísérlete volt a szünetig, és volt egy les miatt elvett gólja is Zachariassen révén, de maradt az 1-0. A második félidőben a Mezőkövesd felbátorodott, és Drazic révén két nagy helyzetük is volt a vendégeknek, de mindkettő kimaradt.

A végén próbálta nyomás alá helyezni a Kövesd a hazaiakat, de az egyenlítés nem jött össze, így a Fradi előnye nyolc pontra nőtt a Puskás Akadémia és a Kisvárda előtt, de mindkét csapat egy meccsel kevesebbet játszott.