Négy nyeretlen meccs után életre kelt a Fehérvár

A Fehérvár 2-1-re nyert a vendég Budapest Honvéd ellen az NB I 9. fordulójában.

A ZTE 20 év után verte meg ismét a Fradit az Üllői úton
A Kisvárda után a Zalaegerszeg is győzelemmel távozott a Groupama Arénából.

Bár hazai mezőnyfölényben telt el a mérkőzés első húsz perce, a kapu nem forogtak veszélyben. Aztán a 26. percben Zivzivadze egy gyors kontra végén csavart a bal felső sarokba (1-0).

A fordulás után ugyan támadott a Honvéd, de gólt ismét a Fehérvár szerzett Petrjak révén (2-0).

Nem tartott sokáig a kétgólos fehérvári vezetés, mert Batik fejesével gyorsan szépített a Honvéd (2-1), de ennél többre már nem futotta erejéből.