Képtelen hibázni a Fradi a Kisvárda ellen

Hetedik élvonalbeli bajnokiján hetedszer is legyőzte a Kisvárdát a Ferencváros labdarúgócsapata, amely az NB I 7. fordulójában 2-0-ra nyert idegenben.

Hajnal Tamás: A tegnap nem számít, a ma meg a holnap a döntő
A magyar bajnok Ferencváros 25 év után szerepel majd ismét a Bajnokok Ligája csoportkörében, és rögtön Barcelonába látogat, előtte azonban a csapat még másra sem tud gondolni, mint a Kisvárda elleni bajnokira. Hajnal Tamás mondta el, mi ennek az oka.

A felejthető első félidő után a 66. percben szerzett vezetést a címvédő: az egy perccel korábban pályára lépett Elder Civic balról keményen középre lőtt labdája mindenki előtt elsuhant, csupán a hosszún érkező Isael ért el, és jobbal nem hibázott (0-1).

A 69. percben egyenlíthettek volna a hazaiak, Sassá közeli fejesét azonban Dibusz Dénes bravúrral védte.

A 0-2-es végeredményt a 89. percben Roman Karaszjuk állította be, aki Róbert Mak bal oldali beadásába olyan szerencsétlenül ért bele, hogy a labda a saját kapujába vágódott.

A Fradi legközelebb kedden, a Camp Nouban lép pályára, ahol az FC Barcelona ellen megkezdi szereplését a Bajnokok Ligája G csoportjában.