A Soroksár lefékezte Dzsudzsákékat

Az éllovas Debreceni VSC 1-1-es döntetlent ért el a Soroksár vendégeként a labdarúgó NB II 11. fordulójában vasárnap.

Dzsudzsák Balázs ezúttal is a kispadon kezdett a Lokinál, amely Bódi Ádám tizenegyesével szerzett vezetést. Dzsudzsák az 57. percben állt be, így már a pályán volt, amikor Lovrencsics Balázs révén egyenlített a Soroksár.

A Debrecen honlapjának tudósítása alapján a hajrában mindkét csapatnak voltak lehetőségei, a vendégeknél Dzsudzsák kétszer is veszélyeztetett, de végül maradt az 1-1.

Az üldözők közül az idegenben egyaránt 2-0-ra jobbnak bizonyuló Budaörs és Békéscsaba így három, illetve négy pontra megközelítette a listavezetőt.

A Vasas úgy győzte le 3-1-re a vendég Grosics Akadémiát, hogy a mérkőzésen utóbbiak szereztek vezetést.

A szünetben még egygólos hátrányban lévő angyalföldiek a második félidőben három perc alatt fordítottak, majd Radó András második találatával már a 65. percben beállították a végeredményt. A Vasas a szezonban hatodszor játszott otthon, négy döntetlen mellett másodszor nyert.

Az elmúlt öt fordulóban csak egy pontot szerző Ajka 2-0-ra legyőzte a vendég Gyirmót FC Győrt.