Hét perc alatt két tizenegyest hozott össze az Újpest

Szerda délután 2-1-re kikapott az Újpest FC hazai pályán a Pakstól felkészülési mérkőzésen.

A lila-fehérek két tizenegyest is összehoztak az ellenfelüknek, az elsőt másfél perc után Vincent Onovo egy elkésett becsúszással (11:50), a másodikat pedig Obinna Nwobodo egy rossz labdaátvétel utáni lerántással (17:48). Az első félidő sorsát ez meg is pecsételte, a második játékrészben Antonio Perosevic lövése ért szépítést, amely Kecskés Tamáson megpattanva talált utat a kapuba (1:34:05).

A Paks két döntetlen után először nyert a bajnokság folytatása előtti felkészülési időszakban, az Újpest viszont nyeretlen, eddig csak az MTK-val játszott 2-2-es döntetlent. Az újpestiek újraindítás utáni első mérkőzése a Ferencváros ellen elhalasztott rangadó lesz, május 27-én, oda ennél több kell majd.

Kiemelt kép: ujpestfc.hu