Magyar foci sport

Hadzic távozik Székesfehérvárról

Közös megegyezéssel bontott szerződést a játékos és a Mol Fehérvár FC együttese. A bosnyák válogatott csaknem négy év után távozik a piros-kékektől.

A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be a hírt, miszerint közös megegyezéssel szerződést bontottak a futballistával.

A MOL Fehérvár FC és a játékos közös megegyezése alapján távozik klubunktól Anel Hadzic. A bosnyák válogatott középpályás 2016 augusztusában érkezett klubunkhoz, az elmúlt szezonokban bajnoki címet és kupagyőzelmet ünnepelhetett, tagja volt az Európa Liga csoportkörében szereplő együttesünknek is. Anel Hadzicnak köszönjük a Vidiért végzett munkáját, további pályafutásához sok sikert kívánunk!

– áll a közleményben.
A 30 esztendős Anel Hadzic 2016-ban a török Eskisehirspor együttesétől érkezett a Vidihez, de korábban szerepelt az osztrák Ried és Sturm Graz alakulatában is.

Az idei szezonban már nem számított alapembernek, mindössze tíz bajnokin és három Európa Liga-selejtezőn kapott bizalmat, 676 percet töltött a pályán, gólt nem szerzett. A 14-szeres bosnyák válogatott értékét jelenleg 475 ezer euróra becsüli a transfermarkt.com.

A koronavírus-járvány miatt az NBI-et is felfüggesztették, a Mol Fehérvár FC a 2. helyről várja a folytatást, lemaradása három pont a Ferencváros mögött, igaz, a fehérváriak két meccsel többet játszottak.

 

 

 

Kiemelt kép: www.molfehervarfc.hu

Ahol a futball esze és szíve találkozik!

Válogatott írások a legjobbaktól.

Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!

Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.

Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.

KIPRÓBÁLOM!

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.