A Ludogorec-edző bevallotta: hiányzott a szív

Autuori szerint a kiállítás igencsak megzavarta a játékosait.

A Rangadón már megmutattuk a Vidi továbbjutást érő gólját a bolgár Ludogorec ellen, és láthatták a családi tragédia miatt sírva nyilatkozó Kis Kokó, azaz Kovács István nyilatkozatát is. A BL-selejtező mérkőzés legfontosabb pillanatairól ITT írtunk.

A lefújás után a bolgár sztárcsapat brazil edzője, Paulo Autuori így nyilatkozott:

Nem játszottunk jól, de szerintem az nem igaz, hogy különösen gyengék lettünk volna. Vura kiállítása miatt emocionálisan nehéz helyzetbe kerültünk, megzavarodtunk, az a 10-15 perc és a kapott gól el is döntötte a párharcot. A játékosok nem tartották be a taktikai utasításokat, nem koncentráltak. A piros lapról annyit tudok mondani, hogy az első sárgát nem éreztem jogosnak, a második pedig játékvezetői interpretáció kérdése, de egyébként nem igazán foglalkozom az ítéletekkel. Az biztos, hogy a második félidei játékunkból hiányzott a szív, a mindent elsöprő akarat, így pedig nem juthattunk tovább. A futball már csak ilyen, az élet megy tovább és az Európa Ligában folytatjuk