Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Hiába a háromgólos előny a BL-ben: aggódik a sztárcsapat

A legnagyobb sztár hétközi játéka erősen kérdéses.

Szigetországi sajtóhírek szerint aggódhatnak a Liverpool FC szurkolói. Mint ismert, szerdán a „vörösök” kiütéses, 3-0-s győzelmet arattak a Manchester City felett a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A hazaiak sztárja, Mohamed Szalah nyitotta a gólok sorát, ám az 53. percben sérülés miatt le kellett cserélni.

Emiatt az egyiptomi klasszis szombaton kénytelen volt kihagyni az Everton FC elleni liverpooli derbit (0-0), de sajtóhírek szerint keddi játéka Manchesterben is kérdéses.

Az Express szerint ágyékproblémái miatt Szalah versenyt fut az idővel, és egyáltalán nem biztos, hogy számíthat rá Jürgen Klopp a visszavágón.

Szalah nélkül lép pályára Manchesterben a Liverpool FC? Fotó: CRAIG GALLOWAY / Pro Sports Images Ltd / DPPI / AFP

címlapkép: John MACDOUGALL / AFP