Az Európa Liga-győztes Budapesten lép pályára

Mateus Slodkowski/DeFodi Images via Getty Images

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata bejelentette hivatalos honlapján, hogy az Európa Liga-győztes Villarreal ellen avatja fel új stadionját.

Az új Bozsik Aréna egyelőre csak tesztmérkőzéseknek adott otthont, a Budapest Honvéd-MFA II-Szekszárdi UFC harmadosztályú bajnokinak (5-1) és a Hollandia-Franciaország (2-1) U21-es Európa-bajnoki negyeddöntőnek. Korábban arról is szó volt, hogy a női bajnoki döntő lesz az első mérkőzés az új arénában, de a klub hallani sem akart arról, hogy MTK-Ferencváros találkozó legyen a létesítmény legelső találkozója.