Megint nem tudta 11 játékossal befejezni a bajnokiját a PSG

Napokig beszédtémát szolgáltatott a Paris Saint-Germain Marseille elleni veresége (0-1), de nem a végeredmény miatt, hanem azért, mert az utolsó percekben öt piros lapot kellett kiosztania a játékvezetőnek, ebből hármat párizsi futballistának.

Neymart kiállították egy tasli miatt de sajnálja, hogy nem csapta le az ellenfelet
Egy gólt és öt kiállítást hozott a PSG-Marseille háború.

Mivel korábban a Lens ellen is kikapott 1-0-ra a címvédő, a Metz ellen kellett az első pontjait megszereznie, ráadásul a kiállítások és hét koronavírusos eset miatt meglehetősen tartalékos összeállítással. Azért így is jutott minőség Thomas Tuchel csapatába, hiszen Ángel Di María, Mauro Icardi és Pablo Sarabia alkotta a támadó sort.

A 65. percben azonban nagyon úgy tűnt, hogy a PSG megint hoppon maradhat, mivel Abdou Diallo begyűjtötte második sárga lapját, amivel emberhátrányba kerültek a hazaiak. Végül mégis sikerült a fővárosi csapatnak győznie, Julian Drexler érkezett jókor jó helyre a 93. percben.

Drexler góljával a Paris Saint-Germain a Bajnokok Ligája elődöntője óta először tudott nyerni.