Videó

A kiállítás után őrült meccset játszott a Bayern München

Kilenc gól, közel járt a csodához a Heidenheim.

Nem tudni, Guido Winkmann játékvezető miként gondolhatta, hogy Niklas Süle kőkemény belépője csak sárga lapot ér, mindenesetre a videóbíróra volt szükség ahhoz, hogy a Bayern München védőjét kiállítsák.

Pedig Süle semmit sem bízott a véletlenre, irgalmatlanul elkaszálta a másodosztályú Heidenheim futballistáját, Robert Andrichot.

A bajor házigazda ekkor 1–0-s előnyben volt, ám gyorsan jött a válasz Leon Goretzka góljára, a Heidenheim Robert-Nesta Glatzel révén egyenlített a 26. percben a Német Kupa negyeddöntőjében.

A folytatásra nehéz szavakat találni. A Bayern 4-2-re fordított, és már biztos győztesnek tűnt, amikor ismét magára talált a rivális. Glatzel megszerezte a második és a harmadik találatát is, és ezzel a 77. percben egyenlített (4–4). A slusszpoén azonban a bajoroké lett, Robert Lewandowski a 84. percben állította be az 5–4-es végeredményt.