Videó

Szerencsés öngóllal szerzett vezetést a DVTK – VIDEÓ

A kapufáról Balogh Béla lábára pattant a labda, onnan pedig a gólvonalon túlra.

Több mint két hónappal ezelőtt, a 4–2-re elveszített Mezőkövesd elleni mérkőzés második félidejében fordult elő a Diósgyőri VTK-val, hogy egy játékrész alatt két gólt rúgjon a csapat az NB I-ben, szombat este pedig újra „kinyílt a gólzsák”. Ez is az NB I-ben történt: csúcsközelben Horváth Ferenc szombati nyilatkozata.

Az első negyvenöt perc alapján megérdemelten mehetett 2–0-s előnnyel szünetre a miskolci csapat, ehhez egy szerencsés öngól és egy szép jobb oldali akció kellett.

A DVTK első találatánál Szabó Bence startolt rá a lecsorgóra egy bal oldalról érkező beadás után, majd lövése a kapufán csattant, ám nagy szerencséjére a labda Balogh Béla lábáról bepattant a hálóba. A szünet után három gól született, a vége 3–2 lett a borsodi együttes javára.

A DVTK vezető gólja

Bár a DVTK vezetéséhez kellett az MTK-s Balogh Béla sarka is, a félidőben már két gól az előnye: ilyenre 1,5 éve(!) nem volt példa a Diósgyőrnél.A folytatást is nézd velünk: http://bit.ly/2FF9I9e

Közzétette: M4Sport – 2018. november 24., szombat