Videó

Minek vigye közelebb Neymar, ha messzebbről is megy a gólszerzés? – VIDEÓ

A tizenhatoson kívülről is betalált a PSG klasszisa a Nice otthonában.

Már a hatodik találatát lőtte a most futó francia élvonalbeli szezonban a Paris Saint-Germain klasszisa, Neymar, aki ezúttal az OGC Nice otthonában zörgette meg a hálót.

A brazil támadó Moussa Diaby passza után vállalkozott lövésre a tizenhatoson kívülről, s mint kiderült, ez jó döntés volt a részéről, remekül lőtte ki a bal alsót, Walter Benitez kapusnak esélye sem volt a hárításra.

A folytatásban is a párizsiak akarata érvényesült, Neymar még a szünet előtt duplázhatott volna, ám les miatt érvénytelenítették a gólját. A fordulást követően aztán Mbappé ziccerben hibázott, de Nkunku a kipattanónál éber volt és betalált, a hosszabbításban pedig Neymar alakította ki a végeredményt Mbappé önzetlen passzából, 0-3.

A Ligue 1-nel párhuzamosan spanyol bajnokit is játszottak, a Barca ismét egy kapitális védelmi hibát követően kapott gólt.