Videó

Balhé a Puskás-Vidin! Földre került az edző, egymásnak estek a játékosok – VIDEÓ

A lefújást követően elszabadultak az indulatok, Benczés Miklóst sem kímélték.

Drámai mérkőzésen, a hosszabbítás tizenkettedik (!) percében kihagyott Vidi-tizenegyesnek köszönhetően a Puskás Akadémia megszerezte első győzelmét a bajnokságban. A lefújást követően azonban elszabadultak az indulatok.

Anel Hadzicot kellett először visszafogni, majd a többi játékos is elkezdte lökdösni egymást. A felcsútiak trénere, Benczés Miklós is a földre került. A csapatok aztán az öltözők felé vették az irányt, kérdés, hogy a balhé vajon ott is folytatódott-e.

Kihagyott 11-es és balhé a Puskás–Vidi végén

Dráma és balhé a Puskás–Vidi (2–1) végén. 😠😯😠😯😠A vendégek 102. percben kihagyott 11-ese után óriási tömegjelenet alakult ki: Hadzic a felcsúti kispaddal veszett össze, a békítő Benczés Miklós a földre került, Scepovic az öltözőig üldözte Varga Józsefet.

Közzétette: M4Sport – 2018. szeptember 15., szombat