Videó

Ez eldőlt

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Marko Dinjar büntetőjével már a hatodik percben vezetést szerzett a Győri ETO a Paks ellen kedden délután, a Magyar Kupa negyedik fordulójában. Szabó János (nem) buktatta Andricsot a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető kiállította a vendégek játékosát. Az emberelőny miatt szinte csak a házigazda járatta a labdát, a vendégek alig jutottak el Sztevanovics kapujához. Az első félidő ráadásában egy formás támadás végére Dudás tett pontot, majd a második felvonásban Pátkai Máté lövése szinte már eldöntötte a továbbjutást. Negyed órával a vége előtt Pilibaitist buktatták, de a sértett felpattant, és ellökte az elkövetőt, ezért ugyancsak piros lapot kapott. A szabadrúgást Dudás Ádám gyönyörűen csavarta a felső sarokba, ezzel kialakítva a végeredményt (4-0).