Videó

Szerencsemeccs

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Kecskemét hazai pályán az utolsó pillanatban mentette 1-1-es döntetlenre a Paks elleni meccset az OTP Bank Liga 15. fordulójában.

A KTE a 11. percben vezetést szerezhetett volna, de a Tarabai buktatásáért megítélt büntetőt Litsingi a kapu fölé lőtte. A 16. percben már betaláltak a hazaiak, igaz a saját kapujukba: Kulcsár Dávid beadása után Vaskó Tamás négy méterről saját kapujába juttatta a labdát (0-1). A 62. percben a Paks is büntetőhöz jutott, de Simon Attila tizenegyesét Borszéki Csaba védte. A házigazdák a kilencvenedik percben egyenlítettek, a csereként beállt Pekár László 26 méterről, szabadrúgásból lőtt a bal felső sarokba (1-1).